Jakie są najlepsze hinduskie restauracje w Warszawie?

Jakie są najlepsze hinduskie restauracje w Warszawie?

Dlaczego powinieneś spróbować hinduskich dań w Warszawie?

Zalety hinduskiej kuchni

Hinduska kuchnia jest znana ze wspaniałych, egzotycznych smaków. Obfituje w różnorodne przyprawy i warzywa, które mogą składać się z curry, kurkumy, imbiru, chili i wielu innych. Restauracje, które specjalizują się w hinduskiej kuchni, tworzą szereg doskonałych, rozmaitych potraw. Jeśli jesteś fanem kuchni z Indii, masz szczęście – znajdziesz w Polsce szereg ciekawych restauracji hinduskich również w stolicy.

Dzisiaj porozmawiamy o restauracjach usytuowanych w Warszawie o szerokim menu, w których można spróbować autentycznych posiłków, takich jak:

 • Rasowy Rajasthan,
 • Gandhi Palace,
 • Virsa Restaurant,
 • Kebab India,
 • Grand Mother India – Grandma’s Secret Kitchen,
 • Taste Of India

Wszystkie powyższe restauracje oferują wyśmienite i wyjątkowo smaczne potrawy. Rasowy Rajasthan serwuje dania z Hinduskego Południa, które są zwykle podawane z pełnymi kolorów warzywami i marinym jagnięcinem, a Gandhi Palace tworzy unikalny smak dzięki pięciusetletniej tradycji kulinarnej z całego Indii. Virsa Restaurant znajduje się tuż obok Legii i jest znany z oferowania lokalnym klientom zakąsek i specjałów z całego świata, w tym z Indii.

Jeśli chcesz spróbować naprawdę egzotycznych dań, to Kebab India jest dla Ciebie idealnym miejscem, ponieważ jego specjały są potrawami z całego regionu. Grand Mother India – Grandma’s Secret Kitchen specjalizuje się w hinduskich zupach i curry z kurczaka, roślinami i rybami w sosie oraz różnych daniach dal, a Taste Of India oferuje wspaniałe mieszanki smaków w uproszczonym, nowoczesnym menu.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy poniższą tabelę z najlepszymi hinduskimi restauracjami w Warszawie:

Nazwa restauracji Lokalizacja Specjalne menu
Rasowy Rajasthan Aleje Jerozolimskie 18 Potrawy z południa Indii
Gandhi Palace ul. Pulawska 26 Pięciu wieków tradycji kulinarnej z całej Indii
Virsa Restaurant ul. Puławska 23 Specjały z całego świata
Kebab India ul. Puławska 15 Egzotyczne potrawy z całego regionu
Grand Mother India – Grandma’s Secret Kitchen ul. Puławska 16 Hinduskie zupy i curry
Taste Of India ul. Puławska 17 Wspaniałe mieszanki smaków w uproszczonym menu

Jeśli jesteś fanem hinduskiej kuchni, ta lista pozwoli Ci wybrać najlepsze restauracje w Warszawie, abyś mógł cieszyć się smakiem egzotycznych dań.

Smakowite doznania w hinduskich restauracjach w Warszawie

Przegląd najlepszych miejsc

Warszawa jest miejscem, w którym smakosze lubią zakosztować zakątków całego świata. Wśród wielu kulinarnych atrakcji miasta na uwagę zasługują hinduskie restauracje. Kraj Indii oferuje niespotykane połączenie aromatycznych przypraw, niezwykłych smaków oraz pięknych aranżacji wnętrz.

Wybierając się do takiej restauracji warto znaleźć odpowiednią placówkę. Jedną z najbardziej renomowanych i popularnych restauracji są: Hamsa, Bombay, Raja, Mesto, Amerika Express oraz Indy Express. Jedną z charakterystycznych osób zarządzających tego typu miejscem jest Kucharz Małgorzata, która serwuje tradycyjne, lokalne potrawy.

Specjalne miejsce w hinduskich restauracjach w Warszawie zajmuje lunch. Warunki jego przygotowywania są bardzo precyzyjne. Poniższa tabela przedstawia dostępne możliwości lunchowe dostępne w tych restauracjach:

Restauracja Menu Lunchowe
Hamsa Samosa, ośmiornica, kurczak Makhani i naan.
Bombay Kurczak Tikka Masala i Chana Pulao.
Raja Butter Chicken, Chana Masala i Palak Paneer.
Mesto Kurcze Masala, Warzywa Tikka Masala i Dal Makhani.
Amerika Express Kurczak Korma, Raita i Pulao Pilaw.
Indy Express Foo Jung, Chaat oraz Biryani.

Hinduscy kucharze w restauracjach w Warszawie używają tradycyjnych składników, przypraw oraz wciąż nowatorskiego podejścia do tworzenia swoich dzieł. Obiady, kolacje oraz organizacja imprez okolicznościowych są tu naprawdę wyjątkowe. Przed wyborem odpowiedniej restauracji warto skonsultować się ze swoim znajomym lub skorzystać z opinii w sieci.

Które są najlepsze hinduskie restauracje w Warszawie?

W Warszawie znajduje się wiele hinduskich restauracji, które oferują wyśmienite, autentyczne dania kuchni indyjskiej. Spróbuj wybrać spośród szerokiej oferty restauracji. Jakie są polecane przez profesjonalistów?

Oto najlepsze hinduskie restauracje w Warszawie:

 • Konkan serwuje tradycyjne, hinduskie potrawy mięsne i wegetariańskie.
 • Karnavalee jest restaurantem popularnym. Oferuje szeroki wybór zarówno potraw mięsnych, jak i wegetariańskich.
 • Izucar to Inida restaurant serwujący najlepsze hinduskie jedzenie.
 • Curry Mills jest ceniony za autektyczne potrawy z całego Indii.
 • Chutney to restauracja serwująca potrawy kuchni południowoindyjskiej.

Jeśli szukasz przystępnych cenowo restauracji, to odwiedź Curry Mills lub Konkan. To doskonałe miejsce na spotkania z przyjaciółmi, gdy chcecie być pewni smacznego jedzenia. Jeśli zaś szukacie bardziej luksusowych restauracji, to zarezerwuj stolik w Karnavalee lub Izucar.

Restauracja Kuchnia Kultura
Konkan Hinduskie potrawy mięsne i wegetariańskie Autentyczne jedzenie z całej Indii
Karnavalee Potrawy mięsne i wegetariańskie Autentyczne jedzenie z całej Indii
Izucar Hinduskie potrawy Kuchnia z całego India
Curry Mills Hinduskie potrawy Kuchnia z całego India

Jeśli szukasz autentycznych doznań kulinarnych i chcesz mieć pewność, że trafisz do najlepszej hinduskiej restauracji w Warszawie, sprawdź naszą listę! Kliknij tutaj, aby zobaczyć: https://restauracjakashmir.pl/.