Jakie są najnowsze ceny Volvo XC60 i jakie są dostępne opcje finansowania?

Jakie są najnowsze ceny Volvo XC60 i jakie są dostępne opcje finansowania?

Fraza kluczowa: „Volvo XC60”.

Ceny i opcje finansowania Volvo XC60

Jaką cenę i jakie opcje finansowania ma Volvo XC60?

Volvo XC60 to najnowszy model samochodu popularnego skandynawskiego producenta. Jest to najbardziej wszechstronne SUV miejskie obecne w ofercie producenta, który oferuje wszechstronną funkcjonalność w połączeniu z elegancką stylistyką i wygodną jazdą. Ceny Volvo XC60 zaczynają się od 80 000 złotych za podstawowy model. W zależności od konfiguracji, ceny mogą wzrosnąć aż do 130 000 złotych.

Producent Volvo oferuje wiele opcji finansowania samochodu Volvo XC60. Można wybrać między leasingiem, kredytem samochodowym lub pakietem finansującym. Całość opcji finansowania przedstawiona jest w tabeli poniżej:

Rodzaj finanasowania Rata miesięczna
Leasing 1 000 – 1 500 zł
Kredyt samochodowy 1 600 – 2 200 zł
Pakiet ubezpieczenia 100 – 200 zł

Każdy uczestnik rynku może skorzystać z szerokiego wyboru ofert dostępnych dla Volvo XC60, oferując możliwość wyboru najbardziej optymalnej opcji. Wszystkie te opcje finansowania są nadal dostępne na rynku, oferując wygodny wybór sposobu finansowania nowego samochodu.Wszystko napisz w polskich znakach i w języku polskim.

Volvo XC60 – najnowsze ceny, opcje finansowania

Volvo XC60 jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów typu SUV w Europie. Model ten można nabyć w wielu wersjach – od wersji z podstawowym silnikiem wysokoprężnym aż po wyposażoną w silnik hybrydowy. Wybór pozostawiony jest zatem potencjalnym klientom. Ale aby zdobyć tę idealną maszynę, nie obejdzie się bez zapoznania się z dostępnymi opcjami finansowania oraz aktualnymi cenami. Przyjrzyjmy się bliżej tym danym.

Ceny XC60 Volvo

Ceny Volvo XC60 w zależności od modelu oraz wyposażenia zaczynają się od około 129 000 zł, a kończą na około 189 000 zł. Powyższa cena dotyczy wersji z silnikiem wysokoprężnym. Natomiast wersje hybrydowe są zazwyczaj tylko nieznacznie (około 5%) droższe. Szczegóły można rozpoznać na poniższej tabeli:

Typ Wersja Cena
XC60 D4 129 900 zł
XC60 D4 Momentum 135 900 zł
XC60 D4 Inscription 147 500 zł
XC60 D5 AWD Momentum 165 500 zł
XC60 Hybrydowy T8 AWD Inscription 189 000 zł

Opcje finansowania Volvo XC60

Klienci mają w kilku polskich salonach samochodowych dostępne opcje finansowania Volvo XC60. Do tego celu służą ubezpieczalnie lub banki, z którymi dealerzy Volvo współpracują. W zależności od instytucji można liczyć na określone zniżki lub dodatkowe opcje w leasingu lub kredycie. Oferta dobierana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Szczegółowe informacje dotyczące finansowania, można uzyskać pod adresem Kontakt, natomiast wszelkie zniżki zazwyczaj publikowane są w aktualnych ofertach lub promocjach.

Nowe ceny Volvo XC60 i dostępne opcje finansowania

Na co i z jakim kosztem możesz sobie pozwolić?

Kupno nowego Volvo XC60 może być jednym z największych wyzwań finansowych w twoim życiu. Ale czy rzeczywiście nie da się znaleźć korzystnego rozwiązania? Porozmawiajmy o najnowszych cenach i dostępnych opcjach finansowania samochodu tej marki.

Najnowsze modele Volvo XC60 można kupić już od 88 500 zł, w zależności od wybranej wersji wyposażenia. Ze względu na szerokość oferty, cena może znacząco wzrosnąć. Wyposażenie zawierające akcesoria standardowe i opcjonalne może przekroczyć cenę 138 000 zł.

Jeżeli chodzi o opcje finansowania, kupno Volvo XC60 może być realizowane za pośrednictwem promotorów finansowych. W ten sposób możliwe jest wybranie spośród kilku rozwiązań, takich jak:

  • Kredyt gotówkowy;
  • Kredyt samochodowy;
  • Leasing operacyjny.

Miesięczna rata kredytu gotówkowego wynosi średnio 1096 zł, podczas gdy leasing operacyjny może kosztować tylko 824 zł z VAT. Warto dodać, że w niektórych przypadkach może być obniżony VAT, dzięki czemu koszt raty leasingowej można zmniejszyć jeszcze bardziej.

W tabeli poniżej zestawiamy ceny i koszty poszczególnych opcji finansowania Volvo XC60:

Typ finansowania Cena brutto Miesięczna rata
Kredyt gotówkowy 88 500 zł 1096 zł
Kredyt samochodowy 138 000 zł 1802 zł
Leasing operacyjny 138 000 zł 824 zł

Pamiętaj, że jako klient masz możliwość negocjacji warunków swojej umowy finansowej. Zyskanie najlepszej oferty pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Sprawdźcie najnowsze ceny Volvo XC60 oraz interesujące opcje finansowania, klikając w link poniżej: https://euroservice.volvocars-partner.pl/modele/mild-hybrid/xc60/.